İzmir Peyzaj Bahçe Bakımı

izmir-peyzaj-bahce-bakimi
izmir-peyzaj-bahce-bakimi
izmir-peyzaj-bahce-bakimi

İzmir Peyzaj ve Bahçe Bakımı

Günümüzde doğaya artan hızlı özlem,insanların yaşadıkları ve çalıştıkları mekanlardaki yeşil alanlara duyarlı olmasını sağlamıştır.Şanslı olanlar bahçeli bir evde yaşayarak doğayla iç içe olmaya çalışmaktadır. Genellikle çalışma alanlarımız olan villa,fabrika,Mustakil Ev ve site bahçelerinde müşteri istekleri göz önünde tutularak hazırlanan peyzaj projesi uygulanmaktadır.Uygulama bitiminde müşterilerimiz bakım işlerini kendileri yada bahçıvanlarla çözmeye çalışırlar.Ülkemizdeki mevsim koşullarının değişkenliği sonucu oluşan deformasyonlar, bitki hastalık ve zararlıları ile yapılan mücadelenin tekniğine uygun olmaması sonucu oluşan zararlar ve bitki gelişimi için doğru mevsimde bilinçli organik ve kimyasal bitki beslemesinin hatalı yapılması sonucu meydana gelen hasarlar sonucu rüyalarımızın bahçesine daha yolun başında iken veda etmek zorunda kalmaktayız.
 

Periyodik Peyzaj Bakım Çalışmaları :

Hizmetlerimizin Bazıları
İzmir Boya Badana Ustası Mutfak Dekorasyon
Banyo Yenileme Doğal Taş-Kayrak Taşı
Cam Tuğla Ustası İzmir Alcı Alçıpan duvar
Fayans Seramik ustası, Doğal taş ustası izmir
Tadilat,Tamirat İşleri Granit Seramik Karo ustası

Karşıyaka'Da hizmet veren tecrübeli bir şirketiz. Üstün müşteri hizmetleri ve profesyonel işçilik sunmaktan gurur duyuyoruz.

İşimizin özü canlı materyallerden oluştuğundan;uygulama bitiminde “Periyodik PeyzajBakımı” konusunda uzman ekiplerle bakım işlerinin devam etmesi gerektiğidir.Yüksek maliyetler ödenerek oluşturulan peyzaj çalışmalarının uygun bir aylık maliyetle sürekliğinin sağlanması; yanlış bakımlar sonucu iki üç yılda bir yeniden peyzaj çalışması yapma gerekliliğini ortadan kaldıracaktır.

Firmamız İzmir ve çevresinde profesyonel kadrosu ve ekipmanı ile periyodik peyzaj bakım hizmetlerine 2004 yılından bugüne devam etmektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Nerde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz!